• Svježe
Auto Punjač E-DC-5B Upaljač Vrpcu za YAESU VX-6R VX-7R VX-8DR FT-60R FT-277R VX-5 VX-5R Ham Radio Voki-Toki J6237A

Auto Punjač E-DC-5B Upaljač Vrpcu za YAESU VX-6R VX-7R VX-8DR FT-60R FT-277R VX-5 VX-5R Ham Radio Voki-Toki J6237A

KM 17.00
KM 20.40
-17 %
Dostupno.

Roba


Auto Punjač E-DC-5 B Upaljač Vrpcu za YAESU VX-6 R VX-7 R VX-8 DR FT-60 R FT-277 R VX-5 VX-5 R VX-6 E FT-50 E Voki-Toki Ako Primopredajnik J6237 A
Opis Tip : električni Model broj : E-DC-5 B Koristiti : Za YAESU VX-5, VX-5 R, VX-6 E, VX-6 R, VX-7 R, FT-60 R Radio Boja : crna Prebacivanje IC dizajn : upaljač vrpcu (sa buku filter) Preko napon : preko struja, nad temperaturom zaštitu Unos : DC 12-16 V Izlaz : DC 12 V 2 A Vrpcu dužina : 200cm
Specifikacija :
Model Ne. : E-DC-5 B
VX niz
VX-5, VX-5 R, VX-6 E, VX-6 R, VX-7 E, VX-7 R, VX-150, VX-160, VX-170, VX-177, VX-110, VX-120, VX-127
VXA niz
VXA-700, VXA-710, VXA-300, VXA-210, VXA150
METARA niz
FT-50 R, FT-50 E, FT-50, FT-40 R, FT-60 R, FT-60 E, M-60, FT-250 R, FT-250 E, FT-270 R, FT-270 E, FT-277 R, FT-277 E, FT-817, FT-817 ND
HX niz
HX-470, HX-471, HX-751, HX760s, HX760 E, HX750 S, HX750 E, HX600 S, HX850 S, HX851, HX270 S, HX370 S, HX471 S, HX280 S, HX500 S, HX460 S
VXZ niz
VXZ-150
Obavijest : ako tvoj toki-voki tip nije na listi iznad, molim te vidim moje ostale stvari ili E-mail je tvoj broj modela, onda pomoći ćemo ti da nađeš jedna koja odgovara za tebe.
Paket Uključuje 1 X Auto Punjač (E-DC-5 B) za YAESU VX-5 VX-5 R VX-6 R Radio 1 X Upaljača
Plaćanje : 1. Aliexpress prihvatiti Ponudu/ Kreditnu karticu/ Bankovni Transfer/ Western Union/webmoney/ TT / Qiwi novčanik /Boleto! 2. Punu isplatu mora biti primljen u roku od 7 radnih dana nakon aukcije završi, ako imaš problema na plaćanja, kontaktirajte nas što je prije moguće. Dostava : 1. Mi smo brod da Alixpress adresu SAMO. Molim te, pobrini se da ti adresu u Alixpress je poklapa sa tvojim isporuka adresu pre nego što si platio. 2. U cilju isporuka tvoj paket brzo i tačne, molim vas nam je ostavio broj telefona kada ti platiti, cenio! 3. Težimo naše najbolje da vam dati najpouzdaniji, pristupačnim način isporuka službe. Ali ponekad međunarodna pošiljka je vrlo zavisi od Kurira Kompanija i lokalne carine/dužnosti. Ako ne dobijemo vaš stavka na vrijeme, javite nam odmah na dalje pomoć. Hvala ti na razumevanju. 4. Uvoz dužnosti, porezi i optužbe nisu uključeni u predmet cijenu ili isporuka optužbe. Te optužbe su kupca je odgovornost. Molim te, provjeri sa svoje zemlje carini da utvrdimo šta su ovi dodatni troškovi će biti prije nadmetanje/kupovini. Vrati : 1. Za razmene ili povrat novca, moramo proizvod mora biti u svoj prvobitni stanju, uključujući i kutija, i sve dodatke. Kupci je odgovoran za vraćanje troškove dostave . 2. Kontaktirajte nas prije nego što se vratiš na stvar, mi ćemo vam odmah vratiti adresu. Povratne informacije : Pet zvjezdica Rejting iskreno nadam da ti možeš da nam daš dobar rejting.

Detalji

Is_Display:
No
Skladište Kanalu:
zavisi na radiju
:
RETEVIS
Maksimalni Domet:
3km-5km
Voki-Toki Tip:
:
Auto Punjač
Razgovarati Domet:
zavisi na radiju
:
Dodatke
Frekvenciju Domet:
zavisi na radiju
Dimenzije:
Vrpca Dužinu
:
Drugi
Prebacujem IC dizajn:
upaljač vrpcu (sa buku filter)
Ulazni:
DC 12-16V
Izlaz:
dc 12v 2a
Auto Punjač:
Radio punjač
radio komunikator:
Radio Ham
Voki-Toki:
2 puta radio

Izbor kupaca

10 puta više 5M Coaxial Kablovsku UHF/PI-259 Muškarca sa ženom za YAESU motorno ulje Radio Antenu
  • Svježe

10 puta više 5M Coaxial Kablovsku UHF/PI-259 Muškarca sa ženom za YAESU motorno ulje Radio Antenu

KM 162.00 170.99

Ovo je kao početni gubitak coaxial Produžni Kabel za Mobilne Radio To je odijelo za to jača signal tvog radio značajno To je u skladu s motorno ulje YAESU ICOM KENWOODA mobilni radio antenu.Specifikacija : Sve naše stvari su potpuno nova Veza da bi radio : PI259 / UHF M mužjak vrste Veza šupljinu da antenu : PI259 / UHF Žena tip Kablovsku dužina : 5 metara Kablovsku Težinu : 149g

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da ST 3Meters
  • Svježe

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da ST 3Meters

KM 13.48

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCST / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 3 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da FC 50Meters
  • Svježe

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da FC 50Meters

KM 59.98

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 50 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Za 2,4 GHz 6dbi wifi visokog kvaliteta kompanija omni takođe, pogledaj bazu antenu na otvorenom krov monitor antenu sa 10 metara kablovsku fabrika prilagoditi
  • Svježe

Za 2,4 GHz 6dbi wifi visokog kvaliteta kompanija omni takođe, pogledaj bazu antenu na otvorenom krov monitor antenu sa 10 metara kablovsku fabrika prilagoditi

KM 68.00 71.98

Električni SpecifikacijeFrekvenciju domet(MHz jahića24002483.5Signalu(MHz Jahića83.5Dobit(d Bi jahića6Polazrake širina (°jahićaH : 360 V : 20VSWR≤1.5Ulaz Dakle Taj(Ω Jahića50Izazvalo nepotrebne podjeleVertikalnimMaksimalna ulaz moć(W jahića50Munja zaštituDC ZemljuUlaz veza tipN ŽenskeMehanički SpecifikacijeDimenzije (mm)Φ20*350Antenu težinu(kg jahića0.50Operativni temperatura(°c jahića40~60Ocijenjena Brzina Vjetra(m / s i jahića60Radome bojaGrejSpremaju se putPoludržaoSpremaju se hardvera(mm jahića¢40¢60

Gljiva slušalicu Kontrolu glasa 2pins K uključi Slušalice Stezaljku za usluge ptt Kenwooda BaoFeng UV5R,WouXun,PuXing,TYT itd voki-toki
  • Svježe

Gljiva slušalicu Kontrolu glasa 2pins K uključi Slušalice Stezaljku za usluge ptt Kenwooda BaoFeng UV5R,WouXun,PuXing,TYT itd voki-toki

KM 52.50

Gljiva slušalicu Kontrolu glasa 2pins K uključi Slušalice Stezaljku usluge ptt K aparata Za Kenwooda Ručnim Radio : KPG Serijal : KPG27 D, KPG29 D,KPG48 D, KPG49, KPG55 D, KPG56 D, KPG62 D, KPG66 D, KPG69 D, KPG70 D,KPG74 D, KPG75 D, KPG77 D, KPG82 D, KPG87 D TK Serijal : TK240, TK250, TK255, TK260, TK260 G, TK270, TK270 G, TK272 G, TK278, TK278 G, TK340, TK349, TK350, TK353, TK360, TK360 G, TK370, TK370 G, TK373 G, TK378, TK378 G, TK430, TK431, TK715, TK2100, TK2102, TK2107, TK2118, TK2160, TK3100, TK3101, TK3102, TK3107, TK3118, TK3160 TO Serijal : THD7, THD7 A, TD7 AG, TD7 E, TF6, TF6 A, TF7, TF7 E, TG71, TG71 A, TG71 E, TK2, TK2 A, TK2 E, TK2 ET, N21, T21 AT, T21 BT, T22, T22 A, T22 AT, T22 E, T25, T26, T27, T28, TH31 AT, TH31 BT, TH41 AT, TH41 BT, T42, T42 A, T42 AT, T42 E, T45, T46, T47, T48, T55, T75, T77, TG71, T205, T215, T225, T235, T235 A, T235 E, T315, T415 Za HYT Ručnim Radio : TC268, 368,2685, 3865, 6685, TC278, 378, 388, TC2100,2088 Za LINTON Ručnim Radio : POR2288, POR3288, POR6288, POR5288, POR3188, POR2188, POR3260, POR2268, POR3268 , LT6188,LT3288....

OPPXUN PMMN4013A Rainproof 2-Pin Rame Daljinski Zvučnik Mikrofon usluge ptt Za motorno ulje Radio PMR446 PR400 Mag Jedan BPR40 A8 EP450
  • Svježe

OPPXUN PMMN4013A Rainproof 2-Pin Rame Daljinski Zvučnik Mikrofon usluge ptt Za motorno ulje Radio PMR446 PR400 Mag Jedan BPR40 A8 EP450

KM 72.00 75.90

PMMN4013 A mikrofon zvučnik handfree sa 3,5 mm slušalice jack Skladu sa Fellowing radio : GP Serijal : GP2000,GP2100,GP300,GP308,GP68,GP88,GP88 S XTN Serijal : XTN446, XTN500, XTN600 XTN XV Serijal : XV1100, XV2100, XV2600, XV4100 XTN SJEKIRU Serijal : AXV5100,AXU4100 CLS Serijal : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C,VL50 Duh Serijal : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12,SV22, SV22 C,SU210,SU22,SU22 C, SU220 VHF / UHF Duh,Duh Pro,Duh Pro+ Duh MU Serijal : MU11, MU11 C, MU11 CV,MU12,MU12 C, MU12 CV,MU21 C,MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS,MU24 CVST Duh KADA je Niz : MV11,MV11 C,MV11 CV,MV12,MV12 CV,MV21 C,MV21 CV, MV22,MU22 CV,MU24 CVS CP Serijal : CP88,CP040,CP100,CP110,CP125,CP150,CP200,CP250,CP300 SP Serijal : SP10,SP21,SP50+,SP50 CT Serijal : CT150,CT250,CT450,CT450 LS PRO Serijal : PRO1150,PRO2150,PRO3150 P Serijal : P040,P080,P110,P1225,P1225 LS DNV Serijal : DTR410,DTR550,DTR610,DTR650 Druge Serijal : gti izvedba,gtxovih,LTS2000, VL130,PMR446,ECP100, PR400,Mag Jedan BPR40, EP450,AU1200 RDX Serijal : RDV5100,RDV2020,RDU2020,RDU2080 D,RDU4100,RDU4160 D, RDV2080 D,RDV5100 FDX : VATROGASCI150 A,VATROGASCI450 A,VATROGASCI160 A,VATROGASCI460 A Blackbox Serijal : Blackboxv, Blackboxu Tait Orka : 5010,5018,5020,TC700 DEP450, XIR P3688,DP1400 itd HYTER : TC700 TC610 TC620 TC510 itd

50M LC-ST Dupleks Multimode LC Da ST Optičke Optički Patch Vrpcu Kabl
  • Svježe

50M LC-ST Dupleks Multimode LC Da ST Optičke Optički Patch Vrpcu Kabl

KM 43.48

Karakteristika Niže Ubodna Gubitak Srednjoj Vratiti Gubitak Odličan Repeatability ,exchangeability, wearability i stabilnosti Ekološki StabilanPrijave za Telekomunikacije ili Podatke komunikacije Telekomunikacija, Vojnu industriju, Medicinski, CATV, IANE, ČOVEČE, WAN, Test & Mjerenje ugradnji Sistema za Željeznicu, Metro i Pristup Mreži Vlakna u Zatvorenom (FTTX) IspitPredstava StanjaUbodna Gubitak A1 za 0,25 d B B1 0.26 d B A2 0.22 d B B2 za 0,25 d B Vratiti Gubitak A1 je 38,6 d B B1 35.8 d B A2 35.1 d B B2 39.0 d BNaručio informacijeLC / UPC–LC / UPCMM SXΦ3.0–3 MILIONA PVC1 2 – 1 2 3 4 5 6 71 Veza tip : FC, UO, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA2 Ferrule Kraju lice : PC, UPC, VOZILOM3 Jezgro Tip : Jedan način (SM : 9 / 125um), Multimode (MM : 50 / 125um ili 62,5 / 125um)4 Kablovsku Količinu : "DX" znači Dupleks / "SX" znači Simplex5 Kablovsku Promjeru : 3.0 mm, 2.0 mm, 0.9 mm6 Kablovsku Dužina : 1, 2, 3 metra ili prilagoditi7 Kablovsku tip : PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNPTransport : 1...

2PCS/MNOGO Originala Baofeng VHF UHF 5W 128 CHS Izgradio-u Lampu UV-5RE Dva Puta Radio Slobodna Slušalice
  • Svježe

2PCS/MNOGO Originala Baofeng VHF UHF 5W 128 CHS Izgradio-u Lampu UV-5RE Dva Puta Radio Slobodna Slušalice

KM 84.60

2 PCS / MNOGO Originala Baofeng VHF UHF 5 W 128 CHS Izgradiou Lampu UV5 RE Dva Puta Radio Slobodna SlušaliceKarakteristike i funkcije : * Dualbend ručnim primopredajnik sa prikaži funkcije meni na zaslon "LCD"* DTMF kodirani* Litijumion baterija sa velikog kapaciteta* Komercijalne FM radio prijemnik (65 MHz 108 MHz)* Uključuje 105 šifre "DIREKTOR" i 50 privatnost šifre "CTCSS" programiran* Funkcije "VOX" (glas operisao prijenos)* Alarm funkcije* Do 128 pamćenje kanala* Vezom (širom) / narrowband (uski), selectable* High power / mala (5 W / 1 W) selectable* Prikaži iluminata i programiran tastaturi* Funkcije "bip" na tastaturi* Dvostruka straža / dvojno prijem * Selectable frekvenciju korak 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25k Hz* Funkcije "NEUTRALIŠE" (frekvenciju izravnali za ponavljac pristup)* Baterija spašavanje funkcije "SAČUVATI"* Tajmer prijenos "TOT" programiran* Odabir skeniranje mode* Funkcije zauzet kanal zaključaj "BCLO"* Ugrađeni RX CTCSS / DIREKTOR je skeniranje* Ugrađeni DOVEO lampu* Programiran za PC* Nivou prag "iskrivi" prilagodljiva od 0 do 9.* Crossband prijem* Ton kraj prijenosa* Ugrađeni ključ bravuGenerale : Frekvenciju udaljenost : 65 MHz – 108 MHz (samo reklama FM radio prijem)VHF : 136 MHz – 174 MHz (Rx / Tx)...

ČDU RTXM228-618 SM 15KM 1310nm 2.125 G 6.144 G Sam
  • Svježe

ČDU RTXM228-618 SM 15KM 1310nm 2.125 G 6.144 G Sam

KM 33.00

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

Voki-Toki Grudi Drži Torbu džepu ruksak telefon radio za dva puta radio Baofeng UV5R 888S Za motorno ulje Radio nositi slučaj
  • Svježe

Voki-Toki Grudi Drži Torbu džepu ruksak telefon radio za dva puta radio Baofeng UV5R 888S Za motorno ulje Radio nositi slučaj

KM 29.00 45.70

Dragi cijenjeni mušterije, hvala ti puno za kupovinu ovde, sada smo unaprijediti nam brodskih uslugu i svaki paket će biti stigao na sigurnom i u kratko vrijeme Hvala puno za Aliexpress, to nam daje priliku da te upoznam i zalihe nas najbolji isporuka način da podršku nas oboje.VokiToki Najlona Grudi Torbu Radio Drži Slučaj Futrolu Torbi za motorno ulje Kenwooda Radija Bao Feng UV5 R GT3 UV82 DEČKA888 SOvo VokiToki Taktički Najlona Radio Slučaj, može se koristiti za većinu radio na trenutni tržište, takođe dobar izbor za podešavanje interfon i digitalnu kameru...

KELUSHI Srednjoj preciznost D-319B iglu povlačenje uređaj za profesionalnu alat i druge alat brzo isporuka
  • Svježe

KELUSHI Srednjoj preciznost D-319B iglu povlačenje uređaj za profesionalnu alat i druge alat brzo isporuka

KM 24.82

D319 B iglu povlačenje uređaj za profesionalnu alat i druge alat PlaćanjeMi radimo samo prihvatiti Alipay isplatu.Dostava* Sva naređenja će biti otpušteni u 1 posao dana od dana isplate.* Molim te, pobrini se da adresu na vaš novac je struja.* Molim vas, dozvolite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako ne dobiju tvoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.Ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK nakon primanja isplatu...

2 Komada/mnogo 1x2 Jedan Način Couplers1x2 Singlemode Dvojno Prozor 1310/1550nm 20/80 FBT Coupler je 1*2 FBT Razdjelnik sa LC/UPC ABS
  • Svježe

2 Komada/mnogo 1x2 Jedan Način Couplers1x2 Singlemode Dvojno Prozor 1310/1550nm 20/80 FBT Coupler je 1*2 FBT Razdjelnik sa LC/UPC ABS

KM 43.32

Osobine : Srednjoj Optički NastupNizak PDLOdlično pouzdanAplikacije.CATVIANVlakna Senzorski SustavSpecifikacija : ParametreJedinicePNekaPNekaTalasnu dužinunm1310 ili 1550 ili C+Sam BendC bend ili bendBend širinanmMozda, hvaia! javit 40Mozda, hvaia! javit 401528~1565 ili 1570~1605PDLd B≤0.10≤Je 0,15≤0.10≤Je 0,15UbodnaGubitak50 : 50d B≤Je 3,7 / je 3,7≤3.9 / 3.9≤Je 3,7 / je 3,7≤3.9 / 3.930 : 70≤2.2 / 6.0≤2.4 / 6.5≤2.2 / 6.0≤2.4 / 6.520 : 80≤1.5 / 8.2≤1.7 / 8.7≤1.5 / 8.2≤1.7 / 8.710 : 90≤1.0 / 11.5≤1.15 / na 12,2≤1.0 / 11.5≤1.15 / na 12,25 : 95≤0.8 / za 14,8≤0.9 / 15.5≤0.8 / za 14,8≤0.9 / 15.52 : 98≤0.4 / 19≤Od 0,6 / 19.5≤0.4 / 19≤Od 0,6 / 19.51 : 99≤Za 0,25 / 22≤0.5 / 23.5≤Za 0,25 / 22≤0.5 / 23.5Gubitcid B≥55Operativni Temperaturu.°C40 ~ +85Privremeno Skladište°C40 ~ +85Paket VeličinemmGolim vlaknaØ3 X54900um slobodi cijevØ3 X602mm ili 3mm Kabl110 X12 X8VlaknaSMF28E, ili Ekvivalent ( ili 80 µm vlakna)Napomena : 1...

Mag jedan od motorno ulje Novi 8 pin Zvučnik Mikrofon mikrofon za motorno ulje GM300 GM338 GM950 Auto Mobilni Radio
  • Svježe

Mag jedan od motorno ulje Novi 8 pin Zvučnik Mikrofon mikrofon za motorno ulje GM300 GM338 GM950 Auto Mobilni Radio

KM 18.00 19.20

Novi zvučnik mikrofon / mikrofon za motorno ulje Ručnim Radio Dva Puta RadioRame mikrofon je težak dužnost guraj razgovarati dugme nalazi se na stranu i jak Metal dugme Veza Auto kuka na leđimaOvaj mikrofon govornik je napravljen od trajnih materijal sa RJ45 8pin aparata.Sa skliznulana metal snimak nazad;Kompatibilni Ham Radio Model : Opis : Serijal : CDM Serijal : CDM750, CDM1250, CDM1550, CDM1550je LI, CDM1550 LS PlCM140, CM160, CM200, CM300, CM340, CM360, Desk Trac, EM200, EM400GM Serijal : GM1100, GM1200, GM1280, GM140, GM160, GM2000, GM300, GM3188, GM338, GM340, GM350, GM360, GM3688, GM380, GM600, GM640, GM640, GM660, GM900, GM950GR Serijal : GR1125, GR1225, GR300, GR400, GR500, gtxovih MobilneM Niz : M10, M100, M120, M1225, M130, M200, M400, Mara Trac, Max Trac, MC2100, MC900MCS Serijal : MCS2000, MCX1200, MCX2000, MCX600, MCX760, MCX780 DrugeLCS2000, LTS2000, PM400, PRO3100, PRO5100, PRO7100, SM120, SM50, SportbaseObavijest : Ako ti radio model nije u listu, molim te provjeriti moje ostale stvari ili email nam svoj broj modela,pomoći ćemo ti izabrao onaj koji je sposoban za vaš radio.Paket Uključuje : 1 x Rame Zvučnik Mikrofon