• Svježe
1PC DVB-T Antenu 9dBi 174-230 MHz 470-862 mhz 1,5 M DVB-T-MRAVA GSM Antene Veličine 160mm

1PC DVB-T Antenu 9dBi 174-230 MHz 470-862 mhz 1,5 M DVB-T-MRAVA GSM Antene Veličine 160mm

KM 11.49
Dostupno.

Roba


DVB-T Antenu 9d Bi 174-230 MHz 470-862 mhz 1,5 M DVB-T-MRAVA 3 G Antene Veličine 160mm
Opis : 100% Potpuno Novi Visoke Kvalitete Unaprijediti digitalni/analogni signal snage i signal kvalitet. Mora da imam alat za DVB-T-MRAVA štap. Pružamo ekstra pogled od tvoje PC/Laptop. Magnetni zasnovan spremaju se da uradi to da bude postavio mnogo lakše. Idealna za DVB-T Digitalni Zemaljski TV Prijemnik. Lagan za postavljanje, samo uključi da DVB-T štap.
Specifikacije : Veza : DVB-T-MRAVA Frekvenciju : 174-230 MHz & 470-862 MH Boja : Crna Visina : 16 cm(7.2 cm) Kablovsku dužina : 1,5 m(5 metara)

Detalji

:
DexMRtiC
:
DVB-T Antenu
Frekvenciju:
174-230 MHz & 470-862 mhz
Dakle taj:
50Ohm
Dužina :
160mm
Dobit:
9 dBi

Izbor kupaca

2PCS/MNOGO Originala Baofeng VHF UHF 5W 128 CHS Izgradio-u Lampu UV-5RE Dva Puta Radio Slobodna Slušalice
  • Svježe

2PCS/MNOGO Originala Baofeng VHF UHF 5W 128 CHS Izgradio-u Lampu UV-5RE Dva Puta Radio Slobodna Slušalice

KM 84.60

2 PCS / MNOGO Originala Baofeng VHF UHF 5 W 128 CHS Izgradiou Lampu UV5 RE Dva Puta Radio Slobodna SlušaliceKarakteristike i funkcije : * Dualbend ručnim primopredajnik sa prikaži funkcije meni na zaslon "LCD"* DTMF kodirani* Litijumion baterija sa velikog kapaciteta* Komercijalne FM radio prijemnik (65 MHz 108 MHz)* Uključuje 105 šifre "DIREKTOR" i 50 privatnost šifre "CTCSS" programiran* Funkcije "VOX" (glas operisao prijenos)* Alarm funkcije* Do 128 pamćenje kanala* Vezom (širom) / narrowband (uski), selectable* High power / mala (5 W / 1 W) selectable* Prikaži iluminata i programiran tastaturi* Funkcije "bip" na tastaturi* Dvostruka straža / dvojno prijem * Selectable frekvenciju korak 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25k Hz* Funkcije "NEUTRALIŠE" (frekvenciju izravnali za ponavljac pristup)* Baterija spašavanje funkcije "SAČUVATI"* Tajmer prijenos "TOT" programiran* Odabir skeniranje mode* Funkcije zauzet kanal zaključaj "BCLO"* Ugrađeni RX CTCSS / DIREKTOR je skeniranje* Ugrađeni DOVEO lampu* Programiran za PC* Nivou prag "iskrivi" prilagodljiva od 0 do 9.* Crossband prijem* Ton kraj prijenosa* Ugrađeni ključ bravuGenerale : Frekvenciju udaljenost : 65 MHz – 108 MHz (samo reklama FM radio prijem)VHF : 136 MHz – 174 MHz (Rx / Tx)...

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da ST 10Meters
  • Svježe

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da ST 10Meters

KM 20.25

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCST / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 10 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da FC 30Meters
  • Svježe

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da FC 30Meters

KM 37.50

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 30 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

2 Komada/mnogo 1x2 Jedan Način Couplers1x2 Singlemode Dvojno Prozor 1310/1550nm 20/80 FBT Coupler je 1*2 FBT Razdjelnik sa LC/UPC ABS
  • Svježe

2 Komada/mnogo 1x2 Jedan Način Couplers1x2 Singlemode Dvojno Prozor 1310/1550nm 20/80 FBT Coupler je 1*2 FBT Razdjelnik sa LC/UPC ABS

KM 43.32

Osobine : Srednjoj Optički NastupNizak PDLOdlično pouzdanAplikacije.CATVIANVlakna Senzorski SustavSpecifikacija : ParametreJedinicePNekaPNekaTalasnu dužinunm1310 ili 1550 ili C+Sam BendC bend ili bendBend širinanmMozda, hvaia! javit 40Mozda, hvaia! javit 401528~1565 ili 1570~1605PDLd B≤0.10≤Je 0,15≤0.10≤Je 0,15UbodnaGubitak50 : 50d B≤Je 3,7 / je 3,7≤3.9 / 3.9≤Je 3,7 / je 3,7≤3.9 / 3.930 : 70≤2.2 / 6.0≤2.4 / 6.5≤2.2 / 6.0≤2.4 / 6.520 : 80≤1.5 / 8.2≤1.7 / 8.7≤1.5 / 8.2≤1.7 / 8.710 : 90≤1.0 / 11.5≤1.15 / na 12,2≤1.0 / 11.5≤1.15 / na 12,25 : 95≤0.8 / za 14,8≤0.9 / 15.5≤0.8 / za 14,8≤0.9 / 15.52 : 98≤0.4 / 19≤Od 0,6 / 19.5≤0.4 / 19≤Od 0,6 / 19.51 : 99≤Za 0,25 / 22≤0.5 / 23.5≤Za 0,25 / 22≤0.5 / 23.5Gubitcid B≥55Operativni Temperaturu.°C40 ~ +85Privremeno Skladište°C40 ~ +85Paket VeličinemmGolim vlaknaØ3 X54900um slobodi cijevØ3 X602mm ili 3mm Kabl110 X12 X8VlaknaSMF28E, ili Ekvivalent ( ili 80 µm vlakna)Napomena : 1...

Za 2,4 GHz 6dbi wifi visokog kvaliteta kompanija omni takođe, pogledaj bazu antenu na otvorenom krov monitor antenu sa 10 metara kablovsku fabrika prilagoditi
  • Svježe

Za 2,4 GHz 6dbi wifi visokog kvaliteta kompanija omni takođe, pogledaj bazu antenu na otvorenom krov monitor antenu sa 10 metara kablovsku fabrika prilagoditi

KM 68.00 71.98

Električni SpecifikacijeFrekvenciju domet(MHz jahića24002483.5Signalu(MHz Jahića83.5Dobit(d Bi jahića6Polazrake širina (°jahićaH : 360 V : 20VSWR≤1.5Ulaz Dakle Taj(Ω Jahića50Izazvalo nepotrebne podjeleVertikalnimMaksimalna ulaz moć(W jahića50Munja zaštituDC ZemljuUlaz veza tipN ŽenskeMehanički SpecifikacijeDimenzije (mm)Φ20*350Antenu težinu(kg jahića0.50Operativni temperatura(°c jahića40~60Ocijenjena Brzina Vjetra(m / s i jahića60Radome bojaGrejSpremaju se putPoludržaoSpremaju se hardvera(mm jahića¢40¢60

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da FC 50Meters
  • Svježe

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da FC 50Meters

KM 59.98

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 50 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Za NAGOYE NA-774 SMA Žena ili Muškarac Teleskopske Antenu Dvojno Bend UHF&VHF za Baofeng UV5R 888S GT-3 UV82 Kenwooda Voki-Toki
  • Svježe

Za NAGOYE NA-774 SMA Žena ili Muškarac Teleskopske Antenu Dvojno Bend UHF&VHF za Baofeng UV5R 888S GT-3 UV82 Kenwooda Voki-Toki

KM 11.00 20.64

Za NAGOYE NA774 SMA Žena ili Muškarac Teleskopske Antenu Dvojno Bend UHF&VHF za Baofeng UV5 R 888 S GT3 UV82 Kenwooda VokiTokiPaket : 1*za NAGOYE 774Dostava : Roku od 2~3 radnih dana ,možemo da isporuka na dan ako smo u zalihama.Specifikacija : Frekvenciju : 144 / 430 MHz UHF VHFDobit : 2.15 d BMax Moć : 10 WVisina : 1342cmVeza : SMAF (Djevojka) ZA VEĆINU RadioTežine : 35gSMAF u Skladu sa : Bao Feng : UV5 R, UV5 RA, UV5 RE, UV5 R PLUV3 RKeenwood : TK240, TK250, TK255, TK260, TK260 G, TK270, TK270 G, TK272 G, TK278, TK278 G,TK340, TK349, TK350, TK353, TK360,TK360 G, TK370, TK370 G, TK373 G, TK378,TK 378 G,TK430,TK431, TK715, TK2100, TK2102, TK2107, TK2118, TK2160,TK3100, TK3101, TK3102, TK3107,TK3118, TK3160PUXING : PX777, PX777 PLPX666, PX3288, PX888QUANSHENG : TGK4 AT, TG2 AT, TG45 AT, TG42 AT, TG22 AT, TG25 AT, TGUVWOUXUN : KGUVD1 P KGUV6 D KG659 KG669 KG669 PLKG679 KG679 PlKG689 KG689 PLKG699 ESMAM Cmpatible Modela : Za YAESU / Tačka Standard : VX3 R, VX6 R, VX7 R, VX8 R, VX150, FT60 R, VX160, VX180, VX400, VX300,VX800, FT 270 R, FT250 R,VX230,VX8d,VX2 RZa PUXING : PX325, PX333, PX2 R, PXV6 PXA6 PX359 PX358 PX325Za TYT : THF5 THUVF9 THUV3 R THUVF8 D THUVF9 DZa LINTON : POR6100,POR6188Za Ton Fa : UV985Za Wou Xun : KGUV6 D KGUV8 DZa Bao Feng : UV3 R UV100 UV200Za Zastone : ZT2 RNapomena : Ako ne znaš izaberi koje SMA veza,molim te, reci nam svoje radio model ili slika.​1) prihvatamo Alipay, West Unije, TT...

Mag jedan od motorno ulje Novi 8 pin Zvučnik Mikrofon mikrofon za motorno ulje GM300 GM338 GM950 Auto Mobilni Radio
  • Svježe

Mag jedan od motorno ulje Novi 8 pin Zvučnik Mikrofon mikrofon za motorno ulje GM300 GM338 GM950 Auto Mobilni Radio

KM 18.00 19.20

Novi zvučnik mikrofon / mikrofon za motorno ulje Ručnim Radio Dva Puta RadioRame mikrofon je težak dužnost guraj razgovarati dugme nalazi se na stranu i jak Metal dugme Veza Auto kuka na leđimaOvaj mikrofon govornik je napravljen od trajnih materijal sa RJ45 8pin aparata.Sa skliznulana metal snimak nazad;Kompatibilni Ham Radio Model : Opis : Serijal : CDM Serijal : CDM750, CDM1250, CDM1550, CDM1550je LI, CDM1550 LS PlCM140, CM160, CM200, CM300, CM340, CM360, Desk Trac, EM200, EM400GM Serijal : GM1100, GM1200, GM1280, GM140, GM160, GM2000, GM300, GM3188, GM338, GM340, GM350, GM360, GM3688, GM380, GM600, GM640, GM640, GM660, GM900, GM950GR Serijal : GR1125, GR1225, GR300, GR400, GR500, gtxovih MobilneM Niz : M10, M100, M120, M1225, M130, M200, M400, Mara Trac, Max Trac, MC2100, MC900MCS Serijal : MCS2000, MCX1200, MCX2000, MCX600, MCX760, MCX780 DrugeLCS2000, LTS2000, PM400, PRO3100, PRO5100, PRO7100, SM120, SM50, SportbaseObavijest : Ako ti radio model nije u listu, molim te provjeriti moje ostale stvari ili email nam svoj broj modela,pomoći ćemo ti izabrao onaj koji je sposoban za vaš radio.Paket Uključuje : 1 x Rame Zvučnik Mikrofon